hoşgeldiniz

  Web sitemiz yeni yüzüyle hizmetinize devam etmektedir. Umarız bundan sonra üyelerimizle olan iletişimimiz ve paylaşımımız hızlanarak artar ve kulüp olarak çok faydalı, güzel işlere imzamızı hep beraber atarız.  

Red Bull Kart Fıght, yarı finali


Red Bull Kart Fight yarı final yarışları Eskişehir'de yapıldı. Hava Müzesi'nde yapılan Red Bull Kart Fight Yarı Finali'nde 60 yarışmacı, Eskişehirlilerin yoğun ilgisi altında kıyasıya mücadele etti.

   Eskişehir'i 4 Mayıs'ta İstanbul- İstinyePark AVM'de düzenlenecek finalde Nurhan Şaşmaz ve Aybike Ürkmez temsil edecek. 20 finalistin kıyasıya mücadele edeceği final yarışını Red Bull Racing Takımı ve pilotlarının ev sahipliğinde düzenlenen Red Bull Formula 1 Partisi takip edecek.

vefat ve başsağlığı

Otomobil sporuna gönül vermiş, gerek ulusal gerekse uluslararası organizasyonlarımızdaki en büyük yardımcılarımızdan sevgili Cahit Alkan, yakalandığı amansız hastalık sonucunda 22 Nisan 2011 tarihinde hayata veda etmiştir.

Cenaze 23 Nisan Cumartesi günü, öğle namazına müteakip Erenköy Minibüs Yolu üzerindeki Kazasker Camii'nden kaldırılacaktır. 
Merhuma Allah´tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Anadolu mosk otokros'ta

mosk 2011 Türkiye Otokros Şampiyonası'nın ilk ayağı 9-10 Nisan'da Eskişehirde koşuldu. Biz de Anadolu Motorsporları Kulübü olarak pist içinde ve pist dışında çeşitli kademelerde görev alarak yarışı daha yakından takip etme şansımız oldu. Siz de bizlerle böyle bir heyecanı yaşamak istiyorsanız kulübümüze bekleriz.

Otokros fotoğraflarımızın bir kısmı galeriye eklenmiştir.

 

2011 Gözetmen Eğitim Semineri

seminer 1 Nisan cuma günü TOSFED ile ortaklasa gerçekleştirdiğimiz gözetmen eğitim semineri başarıyla ve yoğun katılımla gerçekleşti. Seminere katılan arkadaşlar lisansları geldiğinde kulübümüzden alabilirler. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederiz...